امام جمعه قشم: مجلس شورای اسلامی با رد لایحه FATF به اقدام آمریکا واکنش نشان دهد
1398/1/24
امام جمعه قشم: مجلس شورای اسلامی با رد لایحه FATF به اقدام آمریکا واکنش نشان دهد

 

امام جمعه شهرستان قشم با محکوم کردن اقدام آمریکا مبنی بر قراردادن سپاه پاسدارن در فهرست سازمان‌های تروریستی، گفت: مجلس شورای اسلامی باید با رد لایحه FATF به این اقدام آمریکا واکنش عملی نشان دهد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارَم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه شهرستان قشم اظهار داشت: حماقت ترامپ مبنی بر قراردادن سپاه پاسداران انقلاب اسلام ی در فهرست سازمان‌های تروریستی در حقیقت اهانت به ملت ایران و جامعه اسلامی است.

وی با اشاره به سابقه تلاش دولت‌های سابق آمریکا جهت تروریست خواندن سپاه پاسداران و هراس از پیامدهای این اقدام، افزود: جهان بشریت به خوبی می‌داند که آمریکا نه تنها تروریست است بلکه پدید آورنده و حامی تروریست‌ها نیز هست و مقامات این کشور به خلق القاعده و داعش اذعان داشته‌اند.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: بصریت، ولایتمداری و اقدامات کارآمد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حراست از اسلام و انقلاب از مهمترین دلایل اقدام احمقانه آمریکا به‌شمار می‌‌رود.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را مردمی‌ترین ارگان نظامی در جهان عنوان کرد و ادامه داد: آمریکا و متحدان آن به‌واسطه این اقدام خود سیلی‌های فراوانی از ملت ایران و فرزندان رشید آن‌ها در سپاه پاسداران دریافت خواهد کرد.

وی با اشاره به در تیررس بودن ۱۷۰ پایگاه نظامی آمریکا خاطرنشان کرد: آمریکا و حامیان آن بدانند که اگر خطایی از آن‌ها سر بزند با قید فوریت و بدون معطلی مورد تهاجم سنگین سپاه و ارتش جمهوری اسلامی ایران قرار خواهند گرفت.

امام جمعه شهرستان قشم واکنش عملی تمام مسوولان بویژه قوای سه‌گانه نسبت به این اقدام آمریکا را خواستار شد و اضافه کرد: پوشیدن لباس سپاه از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و ائمه جمعه اقدامی مناسب اما ناکافی است.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم گفت: مجلس شورای اسلامی باید از طریق رد لوایحی نظیر اف‌ای‌تی‌اف (FATF) و هرآنچه که بواسطه آن سپاه پاسداران و ملت ایران متضرر می‌شوند، به اقدام آمریکا واکنش عملی نشان دهد.

وی در ادامه، سالروز شهادت شهیدان صیاد شیرازی و آوینی را تبریک و تسلیت گفت و با گرامیداشت روز جوان، اظهار داشت: محور و مخاطب اصلی بیانیه گام دوم انقلاب، جوانان هستند و باید در پیش برد امور کشور با تسهیل‌گری مسوولان بیش از پیش ایفای نقش کنند.

امام جمعه شهرستان قشم در بخش نخست خطبه‌های نمازجمعه مبحث عهدنامه مالک اشتر را پی‌گرفت و افزود: امام علی(ع) از نیروی‌های نظامی و انتظامی به‌واسطه اهمیت آن‌ها به‌عنوان اولین رده از هفت طبقه اجتماعی نام‌ می‌برد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم تصریح کرد: قوام ملت و فعالیت موثر تمام اقشار جامعه نیازمند وجود نیروی مقتدر نظامی و انتظامی بوده و سپاه پاسدران انقلاب اسلامی مصادق بارزی از این نیرو است.

 

 


  

خطبه های نماز جمعه   

تاريخ روز   

شنبه 1399/3/17 - 35 : 15