روحیه و فرهنگ بسیجی بهترین مدافع اسلام و انقلاب است
1398/9/9
روحیه و فرهنگ بسیجی بهترین مدافع اسلام و انقلاب است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین میثم تارم ظهر امروز در خطبه‎‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: بسیج، شجره طیبه انقلاب اسلامی و بهترین مدافع حریم اسلام و انقلاب است.

وی بسیج و بسیجی را نیروی کارآمد کشور برای تمامی عرصه‌ها دانست و افزود: روحیه و فرهنگ بسیجی از ارکان اساسی حراست از نظام اسلامی در برابر گزند دشمنان به شمار می‌رود.

وی با اشاره به مسائل پیش آمده در هفته گذشته اضافه کرد: هنگامی که دست استکبار جهانی، منافقین، سلطنت طلبان و استکبار در پس پرده آشکار است زمان گلایه نیست و باید وحدت و انسجام جامعه تقویت شود.

امام جمعه شهرستان قشم تاکید کرد: مسوولان باید همواره مشکلات مردم را مد نظر قرار دهند و بسترهای  سوء استفاده از افزایش نرخ بنزین، نظیر گرانی کالا و خدمات را از بین ببرند.

وی اظهار داشت: مردم با بیانات رهبری به میدان آمدند و صف خود را از بدخواهان نظام جدا کردند و با این حضور بصیرانه و به هنگام فتنه دشمن خنثی شد.

امام جمعه شهرستان قشم ادامه داد: اقدام صبورانه و مدبرانه نیروی انتظامی در کنار نیروهای دریابانی، سپاه، بسیج مردمی و سربازان گمنام بویژه در جزیره قشم و استان هرمزگان نقش بسزا و ستودنی در حراست از امنیت پایدار منطقه داشت.

مردم شیعه و سنی جزیره قشم پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه حد فاصل مصلی‌های اقامه نماز جمعه تا امام زاده سید مظفر را در حمایت از امنیت ملی، تجدید میثاق با رهبر انقلاب و محکوم کردن اقدامات اشرار و اغتشاشگران راهپیمایی کردند.

 

  

خطبه های نماز جمعه   

تاريخ روز   

سه شنبه 1398/12/6 - 26 : 6