انتخاب نمایندگانی در طراز انقلاب روند حل مشکلات را شتاب می‌بخشد
1398/11/28
انتخاب نمایندگانی در طراز انقلاب روند حل مشکلات را شتاب می‌بخشد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان قشم اظهار کرد: حضور در دو رویداد سیاسی مهم پیشرو باید پرشور و بصیرانه باشد.

وی با بیان اینکه مسوولان باید از طمع ورزی برحذر باشند، افزود: این مولفه سبب می‌شود مسوولان منافع ملت را در اولویت قرار دهند.

امام جمعه قشم تصریح کرد: مسوولان نظام اسلامی باید اهل سازش، تسلیم، طمع و روحیه ذلت‌پذیری نباشند و امام راحل(ره) با برخورداری از این ویژگی‌ها و اخلاص همه جانبه توانست انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی برساند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: همین ویژگی‌ها سبب حکومت امام خمینی(ره) بر دل‌ها و حضور پرشور مردم بویژه نسل جوان در صحنه‌های انقلاب شد.

وی اضافه کرد: در دهه فجر آنچه مردم به تبعیت از امام دنبال آن بودند یعنی سرنگونی رژیم پهلوی و پیروزی انقلاب اسلامی که اولین گام اهداف اساسی امام و امت بود تجلی یافت و انقلاب به پیروزی رسید.

امام جمعه شهرستان قشم گفت: در انتخابات باید کسی را انتخاب کرد که اهل سازش با دشمن نبوده و هوای نفس خود را دنبال نکند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم اظهار کرد: بیعت نیروی هوایی ارتش با امام راحل(ره) در نوزدهم بهمن‌ماه تقویت انقلابیون و یک شکست بزرگ برای رژیم پهلوی بود.

وی بیان کرد: امروزه ارتش جمهوری اسلامی ایران کاملا متعهد، کارآمد، سرآمد و در خدمت اسلام، انقلاب اسلامی و مردمی انقلابی قرار دارد.

امام جمعه شهرستان قشم با بیان اینکه ۲۲ بهمن‌ماه از ایام الله و سالروز پیروزی ایمان بر کفر است، ادامه داد: جای سردار دل‌ها در چهل و یکمین بهار انقلاب خالی است اما شهید سلیمانی بیش از سردار سلیمانی در زمان حیاتش برای اسلام و جبهه مقاومت موثر است.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم گفت: می‌توان تمام پیروزی‌های اخیر یمن، عراق، لبنان و افغانستان را مرهون خون شهید سلیمانی دانست.

وی افزود: حضور حداکثری در صحنه‌های انقلاب در حقیقت ادای دینی به خون شهیدان بویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است.

امام جمعه شهرستان قشم تاکید کرد: از ویژگی انتخابات و راهپیمایی امسال آن است که اولین حرکت مهم سیاسی، دینی، ملی و عمومی در گام دوم انقلاب پس از شهید سلیمانی به شمار می‌رود.

حجت‌الاسلام والسلام والمسلمین دکتر تارم گفت: دشمن در ۲۲ بهمن خواهد دید که شهادت سردار سلیمانی بر خلاف تصور او حضور، هوشیاری، بصیرت و ولایتمداری ملت ایران را افزون کرده است.

وی با بیان اینکه مشکلات موجود سبب نخواهد شد ملت ایران، اسلام، انقلاب و هویت خود را به دست فراموشی بسپارند، گفت: مشکلات سبب عدم حضور مردم و پشت کردن به آرمان‌ها و صحنه‌های انقلاب نخواهد شد.

امام جمعه شهرستان قشم خاطرنشان کرد: بخشی از مشکلات موجود ثمره تحریم دشمن و بخش دیگر نیز به دلیل سوء مدیریت مدیران پدید آمده است و مردم با انتخاب نمایندگی هم طراز انقلاب، شجاع، دارای روحیه جهادی و عدالت محور در تمامی عرصه‌ها روند حل مشکلات را شتاب خواهند بخشید.

 

  

خطبه های نماز جمعه   

تاريخ روز   

دوشنبه 1399/4/23 - 39 : 16